Günümüzde çalışma hayatı ve özel hayatta bir çok değişiklik insanların yeni arayışlarla daha rahat bir konuma gelmek istemeleri yeni sektörleri doğurmuştur. Bunlardan biri de dedektiflik ile takip ve araştırma hizmetleridir. Merkezi Ankara’da bulunan MB Özel Dedektiflik firması Antalya Şubesi ile sizlere bu konuda devamlı hizmet ile her zaman yardımcı olmaktadır. Boşanma davaları, velayet davaları, pek çok adli davada kullanmak üzere belge ve delil elde etmek için bize başvurmanız yeterlidir. Vereceğiniz bilgilerin doğruluğunun araştırılması ile çalışmaya başlayarak sizlere ne kısa zamanda etkili sonuç garantisi veriyoruz.

Sadece davalarda değil, eş takibi evlilik öncesi şahıs araştırması gibi kişisel sorunlarınızda da hizmetinizdeyiz. Evlilik öncesi evleneceğiniz kişinin sizin için doğru kişi olup olmadığını öğrenmek, size her konuda dürüst olduğunu kanıtlamak için bir takım öz geçmiş araştırmaları yaptırmak faydalı olabilir. Bunun için Antalya dedektiflik hizmetinizdedir. Bu konuda yaptığımız araştırmalar tamamen gizli olup hiçbir şekilde 3. Şahıslarla paylaşılmaz. Yaptığımız araştırmalar ve deliller ayrıntılı bir şekilde rapor olarak size sunulmaktadır.

Günümüzde değişen ihtiyaçlar ile ticaret ve satış sektörlerinde de talepler değişmiştir. Bir çok firma yerli ve yabancı bir çok firma ile ortak olma yolundadır. Ancak karşı firmanın ne kadar dürüst, geçmiş işlerinde ne kadar güvenilir olduğunu anlamak için firmaların geçmişini bilmek oldukça önemlidir. Sizlerde anlaşmaları imzalamadan önce küçük araştırma yaptırarak kendinizi garantiye alabilirsiniz. Ayrıca adres tespiti, kayıp şahıs ya da eşyalarınızın bulunmasında da araştırmalarımız devamlı olup size en etkili çalışmaları sunuyoruz.

Kurumsal olarak hizmet veren ya da diğer kollarda faaliyet gösteren bir iş yerine eleman alacaksanız ilk olarak başvuruları değerlendirirsiniz. Ancak yapılan başvurularda size verilen öz geçmişler ne kadar güvenilir. Size verdiği bilgiler, referanslar, sabıka kaydı gibi belgelerin doğruluğunun araştırılıp teyit edilmesi için Antalya dedektiflik hizmetleri her zaman hizmetinizdedir. Yapılan tüm araştırmalar ve belgeler varsa resim, video vb. deliller size rapor halinde sunulur.